Léto už za chvíli zaklepe na dveře, proto je potřeba být na něj připraveni. S létem máme nejvíce spojenou rodinnou dovolenou, kterou je ovšem potřeba začít řešit již dopředu s náležitým předstihem. Díky tomu tak nejen budete mít z čeho vybírat, ale zároveň také budete mít jistotu daného zájezdu a budete se moci už jen těšit a vymýšlet plán aktivit a výletů, které budete během vaší dovolené absolvovat. Širokou nabídku různých zájezdů nejen do přímořských letovisek, ale také třeba do lázní vám nabídne cestovní agentura Jihlava. A věřte, že budete mít opravdu z čeho vybírat.
malá cestovatelka
Typy nabízených zájezdů:
§  Pobytové zájezdy
–          Na dovolenou můžete vyrazit třeba do oblíbeného Chorvatska, prosluněné Itálie, za šnorchlováním a potápěním do Egypta nebo na Kanárské ostrovy.
§  Poznávací zájezdy
–          Pokud vás lákají zajímavá místa a historické památky, můžete se je vydat poznávat třeba do zábavního parku Práter ve Vídni, do delfinária a zoo v Norimberku nebo do dalších zajímavých zemí.
§  Lyžařské zájezdy
–          Vyzkoušet můžete třeba oblíbené skiareály ve známých lyžařských oblastech v Itálii.
§  Exotické zájezdy
–          Pokud vás láká exotika, pak je pro vás připravená nabídky nejoblíbenějších zajímavých exotických zemí – například Spojené arabské emiráty, Keňa, Thajsko, Kuba a další.
§  Sportovní zájezdy
–          Ideální řešení pro ty, kteří si během dovolené chtějí užívat oblíbených sportovních aktivit. Vyrazit můžete třeba do Rakouska, kde si můžete užít jízdu na kánoích nebo na raftu.
§  Cyklo zájezdy
–          Okusit můžete třeba rakouské nebo německé cyklostezky a kochat se krásnou okolní přírodou.
molo na moře
Výběr cílových destinací a možností strávení dovolené je opravdu pestrý a určitě si vyberete. Díky pestré nabídce tak budete moci výběr vaší dovolené přizpůsobit přesně vašim potřebám a budete si tak volný čas užít opravdu naplno.