Nůžkové stany se vyrábí v různých barvách, zelené, červené, modré i bílé. Najdete je také v odlišných velikostech. Základní velikostí je 3×3 metrů, ale nabízíme i větší až 3×6 metrů. Pod takovýmto nůžkovým stanem uspořádáte párty, zahradní slavnost, ugrilujete dobré, šťavnaté maso, zastřešíte galerii nebo jej můžete využít pro pracovní účely. Firmy si je pořizují jako přístřeší pro veletrhy, firemní akce, meetingy, školení a další venkovní události. Mohou se odehrávat v parku, na zahradě, nebo u firmy, ve městě, zkrátka kdekoliv, protože nůžkový stan se vám plně přizpůsobí.
prostřeno na party.jpg

Vlastnosti

Stany jsou postavené z kvalitní hliníkové konstrukce. Ta je odolná a vysoce pevná, proto odolá jakémukoliv počasí. Ustojí vítr a nepříjemný déšť. Navíc je konstrukce obalená nepromokavou plachtou, která zabrání, abyste ve stanu promokli až na kost. Ten vás bude chránit vůči jakémukoliv počasí. Navíc se tyto typy hodí zejména pro veletrhy, protože s nimi vytvoříte příjemné prostředí pro klienty i vlastní personál, který bude vaše produkty na veletrhu prezentovat. Ochrání v letních dnech také před nepříjemným a dotíravým sluníčkem a vytvoří příjemný stínek pro oslavu i narozeninovou událost.
novomanželé a konfety.jpg

Nůžkový stan má hned několik výhod:

1. Rychlá a snadná instalace.

2. Lehká manipulace.

3. Celý stan se dá složit do jedné větší tašky na kolečkách.

4. Snadno přenosný.

5. Na výběr z několika různých barev.

6. Různé velikosti.

7. Standart nebo Premium, dle typu použití si můžete vybrat i typ stanu.

8. Dlouhá životnost.

9. Můžete jej použít na zahradu, ale také například beton pro různé galerie a veletrhy ve městech. Hodí se také na cateringy, oslavy a zahradní párty.

10. Konstrukci tvoří pevný a kvalitní hliník.

11. Nepromokavé plachty.

12. Estetický design.

13. Snadná montáž i demontáž.

14. Široký doplňkový sortiment. Můžete si dokoupit závaží, podlahu a další příslušenství.

15. Disponujeme také náhradními díly v případě opravy.