Svět je plný příležitostí. To jistě slýcháte velmi často. Proto jste se rozhodli opustit stálé zaměstnání a začít se soukromým podnikáním. A určitě je pravdou, že se zde můžete těšit na mnoho zajímavých příležitostí a šancí, jak získat rychle vysoký zisk.

Je však také pravdou, že v dané chvíli potřebujete získat rychle hotovost, abyste mohli uhradit počáteční výdaje, které jsou nutné pro začátek každého nového podnikatelského plánu. My vám počáteční kapitál rádi zapůjčíme formou nebankovní hypotéky bez registru. Úvěr, který je určený pro financování potřeb podnikatelů a jejich obchodních aktivit.

obchodní kontakt

Úroková míra u nebankovní hypotéky bez registru začíná už na třech procentech, což je jistě velmi zajímavá nabídka. S její pomocí získáte jistě mnohem více, než jsou uvedená tři procenta! A protože se jedná o velmi flexibilní produkt, který reaguje na požadavky zákazníků, je možné jej kdykoliv splatit dříve. Získáte tak potřebnou sumu peněz pro vaši investici a ve chvíli kdy úspěšně obchod realizuje, zaplatíte dlužnou částku a mírný úrok. Velký zisk vám zůstane a můžete se směle vrhnout do dalších podnikatelských aktivit.

Schválený úvěrový limit

Jak již bylo zmíněno, nebankovní hypotéku bez registru můžete splatit dříve v plné výši. Nebo ji můžete používat podobně, jako používáte kontokorent k vašemu bankovnímu účtu. Vždy si část peněz půjčit a když uznáte za vhodné, zase větší část splatit. Úrok se vám bude vypočítávat vždy jen ze skutečné dlužné částky.

potřesení rukou

Takto můžete mít potřebné peníze kdykoliv připraveny k použití. U nebankovní hypotéky bez registru si sjednejte co nejdelší dobu splácení. Při maximální splatnosti, což je třicet let, vás povinná měsíční splátka nijak nezatíží a budete mít možnost připravit si více hotovosti právě na mimořádné splátky, nebo okamžité zaplacení celého úvěru.