Carnaby Claret je, mobilní domek. Pěkný mobilní domek, postavený a řešený tak, jak se před několika lety tyto domečky konstruovaly. Neoslní vás žádným futuristickým či progresivním designem, za to ale poskytne pohodlí a prostor pro rodinné bydlení. Carnaby Claret Lavarohouse.cz zabírá plochu něco málo přes 40m2. Na této ploše je umístěno několik pokojů. V centrální části je obývák, propojený s jídelním koutem a kuchyní. Na tyto místnosti navazuje koupelna se splachovacím záchodem, samostatným umyvadlem a pěkným sprchovým koutem.

Domek lze vybavit klimatizací

Kolem této koupelny se dostaneme k dalším pokojům, třem samostatným ložnicím. Jako všechny místnosti jsou i ložnice plně vybaveny nábytkem. Každá z ložnic je pojme až dva nocležníky. Jedna ložnice počítá s tím, že zde budou bydlet manželské páry. Proto je zde také společná postel, přiměřených rozměrů. V dalších ložnicích jsou širší postele. Vyspí se na nich pohodlně i dvě osoby, nic méně tyto pokoje mohou být vhodné pro sourozence, jako studijní pokojíčky.

Malá sedačka by bohatě stačila

Co se týká vybavení kuchyně a obýváku. V kuchyni nechybí vůbec nic, co by i náročná hospodyňka potřebovala k náročnému vaření či pečení. Na první pohled zaujme obří sporák. Je kombinovaný, má plynové hořáky i elektrickou varnou desku. Ve sporáku nechybí velká trouba, takže si v ní můžete připravit pořádného ptáka.

Vedle sporáku je dlouhá pracovní deska s nerezovým dřezem s odkapávačem. Je zde i příprava na nízkou ledničku. V kuchyni je dostatek skříní a skříněk na uložení potřeb pro vaření i na nádobí a jídelní porcelán. Naproti kuchyňské linky je jídelní kout a za ním se již rozprostírá velký obývací prostor. Ten kdo zařizoval tyto místnosti, neměl žádný respekt a úctu k prostoru. Drtivou většinu těchto ploch zabírá velká, čalouněná sedací souprava. Na můj vkus je příliš veliká, určitě by se zde hodila sedačka subtilnější, třeba i s dalšími křesílky. Ale to je už věc nového majitele.