Zažili jste velmi nepříjemné překvapení. Při žádosti o úvěr v bance, kde jste dlouholetým klientem, byla vaše žádost zamítnuta. Velmi vás to zaskočilo, protože jste netušili, že máte záznam v registru dlužníků. Před několika lety jste zapomněli uhradit jednu ze složenek. Následně jste odjížděli do zahraničí. Po návratu jste dlužnou částku doplatili i s nepříjemnou vysokou pokutou a považovali jste věc za zcela vyřízenou. A najednou vám dávné opomenutí znepříjemní život znovu. S úvěrem od banky jste počítali a finanční hotovost nutně potřebujete. Co teď?

peníze k dispozici

Vítáme nové klienty

Našich klientů si velmi vážíme a nabízíme úvěry https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/ i přesto, že jste byli v bance odmítnuti. Posuzujeme každou rodinnou situaci zcela individuálně a navrhujeme konkrétní řešení. S námi máte možnost i refinancovat nevýhodné půjčky, které jste si sjednali v minulosti. Už vás nemusí trápit vysoké splátky, můžete si dohodnout nové podmínky úvěru. Určitě by se vám každý měsíc žilo lépe, kdybyste na splátkách platili třeba jen polovinu toho, co vám z vašeho bankovního účtu odchází v současnosti. Vyplněním kontaktního formuláře můžete získat nezávaznou kalkulaci. Velmi rychle se dozvíte, jak by vypadala konkrétní nabídka pro vaši rodinu.

zaručený úspěch

Investujte do podnikání
Máte možnost získat velmi lukrativní zakázku, ale potřebovali byste peníze do začátku. Není třeba čekat, až potřebnou částku našetříte. Za tu dobu byste mohli propásnout mnoho zajímavých obchodních příležitostí. Úvěry sjednáváme i pro podnikatele, a to dokonce i v případě, že doloží daňové přiznání s nulovým ziskem. U nás jsou podmínky pro poskytnutí úvěrů velmi příznivé.

Přesvědčte se i vy, že můžete získat výhodnou půjčku s nízkou úrokovou sazbou! Rádi vám poskytneme více informací a seznámíme vás s konkrétními podmínkami. Při expresním vyřízení můžete dokonce získat peníze už za 24 hodin!