Sjednat si hypoteční úvěr není dnes ani snadný ani rychlý proces. Je třeba se připravit na to, že budete muset doložit celou řadu skutečností a splnit mnoho přísných kritérií. U bankovních institucí pak můžete narazit na problém v případě, že máte nedostatečnou výši příjmu nebo záznam z minulosti v registru dlužníků. Bohužel banky nemohou vzít v úvahu všechny skutečnosti. Často máte příjem, který plyne z dohod konaných mimo pracovní poměr a tento typ smlouvy banka neuzná jako záruku spolehlivého splácení. V takovém případě banka vaši žádost o úvěr zamítne.
modrý enter.jpg
U banky to nejde, u nás to jde
Rádi vás přesvědčíme o tom, že svým klientům vycházíme vstříc. Poskytujeme nebankovní hypotéky i v případě, že máte záznam v některém z registrů dlužníků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a posuzujeme jeho konkrétní situaci. U nás získáte úvěr za srovnatelných podmínek jako v bance, a přesto vám můžeme slíbit celou řadu dalších výhod.

Umíme to lépe
Která banka vám umožní dlouhou dobu splácení, a to až na čtyřicet let, a přesto vám garantuje pevnou úrokovou sazbu? Která banka vám umožní předčasné splacení úvěru? Která banka vám poskytne peníze velmi rychle? Na tyto a celou řadu výhod se můžete těšit, pokud se rozhodnete využít nebankovní hypotéku. Nebudou vám účtovány žádné poplatky předem. Zpracujeme vám detailní přehled, jak by vypadalo financování pro vaši rodinu a vaši konkrétní situaci. Zjistíte, jaká by byla výše měsíční splátky i veškeré další náklady. Rozhodnutí, zda si skutečně u nás sjednáte úvěr je jen na vás, a to až po prostudování všech podkladů.
odchozí hovory.jpg
Spojte se s námi
Naši specialisté vám rádi poradí na uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím emailu. Rádi vám zavoláme zpět a poskytneme více informací, stačí jen vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Peníze můžete mít na svém bankovním účtu už velmi brzy!