Snad každá žena má ráda, když jí to sluší, cítí se dobře a je upravená. To platí i o rukách. A pokud máte ráda barvy, pak díky parádnímu výběru můžete střídat různé barvy gel laku na nehty podle nálady. Vhodně zvolenou barvou se tak rázem můžete stát andílkem, pokud si zvolíte jemnější odstín, nebo se naopak můžete proměnit v nezkrotnou dračici, když si vyberete některý z rudých odstínů. Pak vašim drápkům nikdo neodolá a sbalíte každého, na koho si jen ukážete. Nikdo vám neodolá.

Laky na nehty s razítkem

Nemáte čas chodit na manikúru do kosmetického studia? Vaši manikúru nyní hravě zvládnete i u vás doma. Ušetříte tak čas a na vaši manikúru si uděláte chvilku, když se to jen vám bude hodit. Jednoduše si domů pořiďte svoji vlastní UV lampu a vybavte se pestrou paletou gel laků. Vaše drápky ocení kvalitní barvu, která vydrží ledacos a vy se nebudete muset trápit nějakým loupáním a oprýskáním, což by vám rozhodně na kráse nepřidalo. Vystrčte vaše barevné drápky na obdiv okolnímu světu. Každá žena vám bude závidět krásně upravené ruce, které budou vypadat jako po návštěvě salonu. Slaďte barvu vašich drápků třeba s barvou očí a budete neodolatelná a svůdná.
Jemné laky na nehty.jpg

A jaké barvy v této oblasti právě letí?Vedou pastelové a pudrové odstíny, ale také odstíny tyrkysové a metalické. Pustit se také můžete do různých druhů zdobících prvků a vyzdobit si tak vaše drápky třeba tečkami, kytičkami. Bát se nemusíte ani větších experimentů, protože fantazii se zde rozhodně meze nekladou. Teď už se jen obrnit notnou dávkou trpělivosti a můžete si na vašich nehtech vyrobit hotové malířské skvosty a být tak nápaditá a originální. Upravenými a barevnými nehtíky tak snadno doladíte celkový váš outfit, stačí vše jen barevně sladit, a je to. Nebojte se vystrčit vaše barevné drápky.

Perleťová modř