Každý koníček, či záliba je chvályhodná, pokud se jí věnujete dlouhá léta. Získáváte zkušenosti a stáváte se mistrem v daném oboru. I když jen na úrovni amatérské.
Rybaření je zálibou, která není možná příliš fyzicky náročná, ale má své přednosti v jiných směrech. Jednou z nich je naprosté zklidnění divokých myšlenek a stresu, který bývá častou příčinou civilizačních chorob srdce. A když pracujete na vyšším postu ve firmě, nebo jste jejím dělníkem, tato záliba je pro Vás nejvhodnější! Ale to Vy víte jistě nejlépe.flyr
Obvykle se potěšení z lovu ryb dědí z otce na syna. Stejně tak i rybářské náčiní. Není tudíž výjimkou, když se ve Vašich pomůckách objevuje náčiní z roku jedna. Možná je v nich kus nostalgie, když nahazujete rybářský prut, se kterým chytal ještě Váš děd. Přesto by to chtělo trochu napravit. Dědův prut si klidně nechte dál a dál jej nahazujte, ale Vy si pořiďte rybářský prut hodný Vaší doby . Na co by pak vzpomínal Váš vnuk?
Možná si říkáte, že ryby jsou stejně vyspělé, jako byly za dob Vašeho děda. Ale víte to jistě? Ptal jste se jich? Ne, to byl jen humor.
A co úspěšnost lovu Vašeho děda? Byla stoprocentní? Vrátil se od vody vždy s dostatečným úlovkem, který nasytil celou rodinu?
Chcete být přece jen úspěšnější?
Pokud je Vaše soutěživost zdravá, určitě si vyberte rybářský prut podle toho, jaké ryby Vás baví lovit nejvíce. S rybářským prutem, který bude přímo určen k cílenému lovu, budete stoprocentně úspěšný! A to Vy přece chcete!
· Chcete jen muškařit?
· Nebo lovit velké ryby z loďky?
· Nebo chcete nahazovat z břehu doprostřed řeky?

Ke každému druhu lovení se hodí docela jiný rybářský prut, včetně vlasce a navijáku. Ale to ostatně také dobře víte. Tak na co ještě čekáte? Vybavte se potřebným rybářským náčiním a mazejte k vodě! Už jste očekáváni!fishing1