Chtěli jste udržet materiální věci vašich dětí na uzdě a co nejvíce je minimalizovat, tak aby se v jejich pokojíčcích dal udržovat pořádek a šuplíky a skříně nepřetékali pod tíhou těch všech věcí? Ať chcete nebo ne, dříve nebo později se vašim ratolestem začnou v dětském pokoji hromadit nejrůznější věci, jako třeba plyšáci, autíčka, panenky, stavebnice, nejrůznější drobnosti apod. Většinou to jsou nejrůznější dárky od příbuzných a podobně. Mnohdy pak už nezbývá moc možností, kam tyto věci uložit tak, aby v pokoji nepřekážely, nemotaly se pod nohy a nezpůsobovaly chaotický a nepořádný vzhled pokojíčku.

box na hračky

Jak tento problém vyřešit? Řešení přináší praktické pestrobarevné krabice a boxy na hračky https://www.chytraliska.cz/kategorie/domecky-a-prodejny/krabice-a-boxy-na-hracky/. Tento praktický doplněk určený pro menší i větší děti pomůže nejen k většímu pořádku, ale také k lepší motivaci vašich ratolestí, aby si po sobě uklízeli, protože teď už budou mít kam.

Vyberte si z několika typů krásných a barevných úložných prostorů, které se budou skvěle vyjímat v každém dětském pokojíčku:

· Úložný box s motivem krtka v podobě autobusu / sedátko

– Tento úložný prostor potěší nejednoho milovníka dopravních prostředků. Zároveň také poslouží jako pohodlné sedátko v dětském pokojíčku, a to s nosností až 40 kg.

· 2 v 1 neboli úložný prostor a zároveň také místo k sezení

– Praktický úložný prostor z omyvatelného materiálu s motivem krtečka a s nosností až 40 kg bude ozdobou nejednoho dětského pokojíčku.
kostky na stavění

S novými úložnými prostory, které se vejdou i do těch nejmenších pokojíčků teď uklízení vaším dětem půjde jako po másle.

Pořiďte vašim dětem do jejich pokojíčku praktické úložné boxy z omyvatelných materiálů a motivem krtečka, díky kterým bude uklízení hraček zábava a příjemná činnost než doposud.