Pokud jste bledá od přírody, nebo se na vás podepsala dlouhá zima, jistě už vyhlížíte sluníčko, jehož paprsky vám dodají svěží zdravý nádech bronzu, čímž se vaše tvář rozzáří a vaše pleť bude mít najednou zlatavou barvu léta. Věděla jste ale, že dnes již nemusíte čekat, až vás polechtají sluneční paprsky? Stačí, když si pořídíte úžasnou kosmetiku, která odvede skvělou práci stejně dobře jako letní počasí. Bronzery vám dodají přirozeně opálený odstín. A navíc na tváři vypadají velmi přirozeně, protože nemají oranžový odstín, ale tónují do zlatova.

Díky bronzeru získá vaše pleť krásně opálený nádech, jako byste se zrovna vrátila od moře. Toto opálení navíc nevymizí s příchodem sychravých dní, takže svěže a zdravě budete vypadat po celý rok. Některé přípravky dokonce obsahují různé barevné pigmenty a částice, které odrážejí světlo, čímž dosáhnete efektu, jako byste se opravdu opalovala na sluníčku.

Vždy ale pamatujte, že všeho se má používat s mírou, proto ani s bronzerem to nijak nepřehánějte. Nanášejte ho jemně, jako by vás sluneční paprsky s láskou hladily. K nanášení vždy používejte kulatý nebo zkosený štětec. Práce s ním je velmi jednoduchá a rychlá. Nejprve přejeďte nos a lícní kosti, čímž vystínujete obličej a získáte tak opálený vzhled. Poté ho nanášejte od hranice vlasů na čele, přes spánky směrem dolů až k bradě.

Pozor si dejte na to, aby vám na hraně tváře nevznikly nepřirozeně bílá a tmavá místa. Bronzer dokonce můžete použít i jako oční stíny. Jeho velkou výhodou je, že neobsahuje mastek, takže vždy budete mít zaručeno, že se vám nebudou ucpávat póry.

V obchodech najdete velký výběr odstínů. Který si tedy máte vybrat právě vy? Je potřeba, abyste odstín vybírala velmi opatrně, aby byl výsledný efekt přirozený. Především tedy záleží na tónu vaší pleti. Bronzer by nikdy neměl být tmavší než o jeden či dva odstíny než samotná pleť.