Kdybyste se ptali mužů, co se jim na ženském těle nejvíce líbí, zřejmě by vám začali odpovídat ve smyslu jednotlivých částí těla tak, jak je „Pánbůh stvořil“. Málokdo vám prozradí, že jej vzrušují modré kalhoty nebo bílý nátělník, patrně by vám v této souvislosti dotyčný prozradil, že kalhoty i s nátělníkem pouze zdůrazňují krásu toho, co se ukrývá pod nimi.

dívka s balónkem

Jinými slovy oblečení si ženy volí takové, aby v něm vynikla jejich krása (pokud si odmyslíme pracovní oděvy a podobné garderóby, kde je důležitější praktický účel, nikoli estetika).

Jestliže vaše přítelkyně slaví narozeniny a chcete ji překvapit něčím neočekávaným, můžete se o to pokusit na About You. Tento obchod v sobě ukrývá tisíce výrobků v nejrůznějších typech oblečení a obuvi, které lze řadit dle určitých kategorií a třídit je i podle vzestupné či sestupné ceny. Toto je výhodné i pro muže, kteří tu nakupují dámské oděvy, prádlo či boty, a to pouze na základě znalosti velikostí.

dívčí úsměv

Produktové fotky – pokud již máte přibližně jasno, zda koupit spodní prádlo, halenku nebo kalhoty, řiďte se v první řadě produktovými fotografiemi, ty tu bývají velmi kvalitní a lze se dle nich poměrně dobře zorientovat. Dále nezapomínejte prověřit materiál, abyste pak nebyli nepříjemně překvapeni, pokud například preferujete organickou bavlnu. Na závěr vybírejte patřičnou velikost dle změřeného oblečení, co vaše přítelkyně nosí nejraději, a co jí dobře z jejího stávajícího šatníku padne.

Výměna zboží – potřebujete-li cokoli vyměnit nebo vrátit, není to problém a navíc nehradíte dopravu, toto je velká výhoda nakupování s 25 slevou na About You. Ne vždy se vám podaří strefit se jen podle obrázků a známé velikosti do vkusu vaší dívky a také do toho, aby oblečení či boty dokonale sedly, obchod s tímto problémem počítá a zákazníkům nabízí možnost toto provést prakticky zdarma.