Převratnou novinkou ve světě virtuálních měn je speciální redukce určená pro napojení více grafických karet.
Pomocí této redukce můžete osadit všechny PCIe sloty a zvýšit svou výkonnost při těžbě virtuálních měn. Těžíte jeden typ virtuální měny? Nebo je jich více? Využijte možnosti napojení více grafických karet do jednoho zařízení. Zvýšíte tím výkon a zlepší se i stabilita, protože tento výrobek má spoustu pozitivních vlastností. Na výběr je ze dvou základních verzí této redukce.
moderní měny 596

Co produkt obsahuje?

Najdete v něm stabilizátor napětí. Další jsou kvalitní elektrolytické kondenzátory a filtrační obvod proti rušení po napájení. Právě tyto elektrolytické kondenzátory mají spoustu výhod. Jednou z nich je i ta, že zajišťují vyšší stabilitu napájení grafické karty.
Dvě verze produktu:

  • Verze 006

Napájení je řešeno přes Serial ATA, pomocí redukčního kabelu. Díky tomuto způsobu bude zapojení grafik na jeden kabel daleko snadnější, než kdy předtím. Délka kabelu USB je 60 cm.

  • Verze 008

Umožňuje napájení Serial ATA, Molex či 6ti pinem. Obsahuje stabilizátor napětí. Další v pořadí jsou velice kvalitní elektrolytické kondenzátory včetně filtračního obvodu proti rušení po napájení. Právě tyto vlastnosti zajistí, že stabilita napájení grafické karty bude vyšší a nebude se zhoršovat. Délka kabelu je taktéž 60 cm formou USB.
kryptoměna v ruce

  • Kryptoměny již nalákaly spoustu lidí a zlákají také vás? Zajímáte se o těžbu? Nebo vám chybí jenom nějaký specifický produkt, abyste mohli zvýšit svou efektivitu a mohli těžit ještě výhodnější a více? Pak využijte této jedinečné nabídky.
  • Virtuální měny se dají těžit i jednoduchou formou, stačí mít kvalitní a plnohodnotné součástky. Tato redukce představuje velice pohodlnou a flexibilní možnost, jak těžit virtuální měny. Zajistíte s ní připojení více grafických karet. A to dokonce i mimo skříň, protože délka kabelu je 60 cm.
  • Výkonné grafické karty je nyní možné připojit kdykoliv a kdekoliv a to pomocí této redukce. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si PCIe riser extender.